Czas realizacji zamówienia

Kiedy moja paczka zostanie wysłana?

Terminy wysyłek paczek to wtorek, środa i czwartek. Nie nadajemy paczek w poniedziałki i piątki.

Czy paczka zostanie wysłana następnego dnia po opłaceniu?

Zamówienia wysyłamy następnego dnia wysyłkowego, czyli we wtoreki, środy i czwartki po opłaceniu zamówienia, jeśli produkt jest dostępny od ręki.

Przykładowo: zamawiając produkty we wtorek przy dostępności od ręki wysyłka będzie w środę, z kolei zamawiając produkt w czwartek wysyłka będzie w najbliższy wtorek.

Paczki nadajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Jeśli opłacasz zamówienie przelewem tradycyjnym zamówienie zaczniemy przygotowywać dla Ciebie po wpłynięciu opłaty na nasze konto bankowe. W przypadku przelewów międzynarodowych wpływ na konto trwa 2-3 dni robocze.

Czy wszystkie produkty są dostępne od ręki?

Większość produktów jest dostępnych od ręki, lecz czasami musimy przygotować dla Ciebie produkt od podstaw, jeśli nie mamy go na magazynie w wybranej wersji lub kolorze. Czas przygotowania takiego zamówienia do wysyłki wynosi od 1 do 3 dni roboczych większości produktów,, których aktualnie brakuje na magazynie.

UWAGA: Nie wszystkie produkty są dostępne od ręki. Produkty takie jaki: osłony na stoły cateringowe oraz osłony na kratownice Industrial to produkty, które nie są dostępne od ręki. Szyjemy je po zamówieniu klienta od podstaw.  W tym wypadku czas przygotowania zamówienia do wysyłki wynosi 2-5 dni roboczych.

Czy produkty dotrą do mnie przed weekendem i wydarzeniem?

Znając specyfikę branży eventowej dokonujemy wszelkich starań, aby zamówione produkty dotarły do Państwa przed weekendem. Jeśli wydarzenie, na których chcesz użyć naszych produktów ma miejsce wcześniej prosimy o informację, a postaramy się przygotować zamówienie do wysyłki tak, aby było na miejscu na czas.

Czy zamawiając produkty rano zostaną wysłane tego samego dnia?

Produkty nadajemy najczęściej następnego dnia po zamówieniu. Jednak jeśli zależy Państwu na wysyłce tego samego dnia (np. w czwartek), prosimy o kontakt telefoniczny w celu określenia możliwości wysyłki natychmiastowej. Paczki nadane w Polsce są dostarczane w 99% następnego dnia na terenie Polski w zależności od skuteczności firmy kurierskiej, więc przy wysyłce w czwartek powinna być na miejscu w piątek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl