Osłona na stół cateringowy / DJ kolor

229,00 zł

Ceny produktów różnią się w zależności od wybranego typu i wysokości. 

Należy wskazać odpowiedni przycisk w panelu poniżej i odczekać chwilę na aktualizację ceny.

Osłona na stół cateringowy Fodero w kolorze czarno-białym dostępna na stoły cateringowe o wymiarach blatu 120 x 60 oraz 180x75 cm oraz wysokościach 70 cm i 90cm.

Wersja wykończenia tyłu osłony:

- CLOSED - pokrowiec osłania stół ze wszystkich stron do samej ziemi

- OPEN - tył osłony został odkryty, aby ułatwić dostęp do rzeczy znajdujących się pod stołem

Wersje wykończenia blatu:

- STANDARD - materiał na blacie stołu jest gładki, bez szczelin.

- SLOT - materiał na blacie stołu posiada na brzegu 3 szczeliny umożliwiające przełożenie przewodów pod spód stołu.

Szczegółowy opis produktu znajduje się poniżej.

Rozmiar blatu
Wysokosc
Wykończenie tyłu
Wykończenie blatu
Ilość

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym regulaminem.

 

Przesyłki dostarczamy jedynie za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL

 

Wystawiamy faktury VAT

Opis

Osłona na stół cateringowy w kolorze CZARNO - BIAŁYM

Osłona na stół w kolorze czarno białym daje możliwość uzyskania ciekawego efektu po podświetleniu stołu lampą, dzięki zastosowaniu białego prześwitu na środku stołu. 

Osłony na stoły cateringowe Fodero powstały z myślą o użytkownikach, którzy cenią praktyczne i wygodne rozwiązania niezbędne podczas organizacji wydarzeń. 

Osłony Fodero wyróżnia:

-Rozciągliwy materiał zapewniający skalowalność produktu;
-Elastyczne, mocne szwy;
-Wzmacniane nogi podszyte od spodu osłony;
-Wiele możliwych wariantów dostosowanych do potrzeb użytkownika.

Wymiary osłon na stół

Osłony na statyw posiadamy w wymiarach pasujących do standardowych stołów cateringowych (wysokość: 70 cm) oraz  dostosowanych na potrzeby prezenterów muzycznych o większej wysokości nóg ok. 90 cm . 

Wymiary osłon na stołyMateriał, z którego wykonane są osłony jest elastyczny, więc powinien dopasować się  do stołów o wymiarach delikatnie większych i mniejszych niż podane w tabeli.

Warianty wykończenia osłony na stół

Każdy z powyższych rozmiarów stołów jest dostępny w następujących wariantach wykończenia tyłu oraz blatu osłony. Warianty można można ze sobą łączyć.

Wykończenie tyłu osłony na stół:

- CLOSED - stół jest zakryty osłoną ze wszystkich stron do samej ziemi. Dzięki zastosowaniu elastycznego materiału możliwe jest delikatne uniesienie osłony w celu wyjęcia mniejszych przedmiotów spod stołu, lecz dostęp jest utrudniony.


Wykończenie tyłu pokrowca na stół w wersji CLOSED 

- OPEN - stół jest odkryty z jednej strony, aby zapewnić osobie stojącej z tyłu swobodny dostęp do sprzętu i przedmiotów ukrytych pod stołem. Materiał został odpowiednio wyprofilowany, aby subtelnie odkrywać tylko dolną część stołu.


Wykończenie tyłu pokrowca w wersji OPEN

Wykończenie blatu osłony na stół:

- STANDARD - blat stołu wykonany jest z jednolitego materiału.


Wykończenie blatu stołu w wersji gładkiej STANDARD. 

- SLOT - w blacie stołu przy jego krańcu zostały wykonane 3 przepusty ułatwiające swobodne przełożenie przewodów ze sprzętu znajdującego się na stole pod stół. Szczeliny znajdują się pośrodku stołu oraz z prawej i lewej strony, aby umożliwić swobodną konfigurację i ułożenie sprzętu na stole.

Wykończenie blatu stołu w wersji z przepustami SLOT. 


Przepusty na przewody są długości ok 15 cm, aby umożliwić swobodne przełożenie ręki z przewodami.

Cennik osłon na stoły

Na ostateczną cenę osłony na stół wpływ mają wysokość stołu, wymiar blatu oraz wykończenie pokrowca. Wybór wariantów jest możliwy na górze strony podczas składania zamówienia. Szczegółowy cennik przedstawiliśmy również w tabeli poniżej.  Pielęgnacja osłony

Materiał można prać w pralce w temperaturze maksymalnie 40 stopni oraz suszyć rozłożony najlepiej w pozycji pionowej z dala od źródeł ciepła. Nie wybielać, nie suszyć mechanicznie i nie prać chemicznie. Podczas prania należy zwrócić uwagę, aby w pralce nie znajdowały się ostre przedmioty, które mogą spowodować zaciągnięcie materiału.  

Osłony na stół nie należy prasować, ponieważ uszkodzeniu mogą ulec elastyczne szwy. Osłona naciągnięta na stół rozprostuje się samoistnie po nałożeniu na stół.

Dostępne wersje kolorystyczne

W naszej ofercie znajdują się również osłony w jednolitym kolorze białym i czarnym. Materiał posiada delikatny połysk. Materiał z którego wykonane są osłony na stoły w kolorze czarnym jest identyczny, jak osłony na statywy i kratownice.

Pokrowiec na stół możemy również wykonać w przykładowych kolorach pokazanych na próbniku poniżej. Kolor osłony może delikatnie różnić się od pokazanych na próbniku. Jeśli poszukują Państwo koloru lub jego odcienia, który nie jest dostępny na grafice prosimy o kontakt, postaramy się sprowadzić dla Państwa nietypowy kolor. Z nowości nie pokazanych na próbniku dostępny mamy kolor jasnoniebieski, jasnoróżowy, złoty, srebrny, jasną zieleń oraz bordo, turkus i wiele innych. 

Możliwe jest wykonanie prześwitu, blatu oraz całego stołu w innym kolorze. Jeśli są Państwo zainteresowani projektem indywidualnym w kolorze zapraszamy do kontaktu, w celu ustalenia dostępności koloru.

Osłony kolorowe to produkty spersonalizowane szyte na specjalne zamówienie klienta. Wykonanego produktu na zamówienie nie można zwrócić, dlatego prosimy o przemyślane zakupy. 

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia  osłon na stół wynosi obecnie do 2 tygodni plus czas dostawy. Dokonujemy wszelkich starań, aby zamówione produkty dotarły do Państwa na oczekiwany termin, dlatego jeśli potrzebują Państwo produktu na konkretny dzień prosimy o kontakt. 

Przy zakupie produktu dołączamy torbę / worek na osłonę GRATIS. 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny +48 796 856 707 lub mailowy shop@fodero.eu.

Szczegóły produktu

cov_cat_blk_180_75_90_cl_std

Opis

Kolorystyka
Wielokolorowa

Reviews

Powiązane produkty ( 4 innych produktów w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Masz już konto w naszym sklepie ?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło