• Wyprzedaż!

Poduszki - zabawa animacyjna literki

349,00 zł

Zestaw do zabawy animacyjnej podczas wesela lub wydarzenia firmowego dla 2 drużyn składających się z 4 osób. Drużyny nie biorą udziału w zabawie jednocześnie, lecz kolejno jedna po drugiej.

Drużyna w czasie 2 minut ma za zadanie ułożyć największą ilość poprawnych odpowiedzi na pytania zadawane przez prowadzącego. Odpowiedzi są układane poprzez odpowiednie ustawienie się uczestników i ułożenie liter z znajdujących się na poduszkach, tak aby powstało hasło.

W zestawie:

- zestaw przykładowych pytań i haseł dla dwóch 4 osobowych drużyn.
- 8 poduszek wraz z szelkami, tworzących 4 "plecaki". Plecak to dwie poduszki połączone szelkami.
- torba do transportu poduszek.

Prosimy o zapoznanie się z poniższym szczegółowym przebiegiem zabawy, który ułatwi zrozumienie proponowanego przebiegu.

Typ
Ilość

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym regulaminem.

 

Przesyłki dostarczamy jedynie za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL

 

Wystawiamy faktury VAT

Uwaga ! Ilość produktów gotowych do wysyłki jest ograniczona.

Nowość: dostępne są wersje SLIM (399 PLN) i REGULAR (349 PLN).

Główna różnica polega na stworzeniu specjalnego wypełnienia dla wersji SLIM, dzięki czemu, gotowy zestaw jest dużo bardziej wygodny w transporcie.

Szczegółowy opis różnic w przygotowaniu, prosimy o cierpliwość. W przypadku pytań i wątpliwości przy wyborze wersji produktu zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Krótki opis zabawy poduszki


Uczestnicy w czasie 2 minut mają za zadanie ułożyć największą ilość poprawnych odpowiedzi na pytania zadawane przez prowadzącego. Odpowiedzi są układane poprzez odpowiednie ustawienie się uczestników i ułożenie liter znajdujących się na poduszkach, tak aby powstało hasło. Zabawa dla 2 drużyn składających się z 4 osób. Zestaw do przeprowadzenia zabawy składa się z 4 kompletów poduszek z szelkami oraz dwoma zestawami liter dla dwóch drużyn.  4 komplety dzięki dwustronnemu wykonaniu pozwalają wywinąć każdy z nich na drugą stronę i zaprosić do zabawy kolejną drużyną z całkiem innym zestawem liter oraz pytań.

Odpowiedź na pytanie: "Pobudzający napój"
zabawa w poduszki litery

Zabawa w poduszki jest ciekawą alternatywą dla zabawy oczepinowej podczas wesele, wydarzenia rodzinnego, czy firmowego.

Szczegółowy przebieg zabawy:1. Wybór uczestników:

Do zabawy wybieramy 2 drużyny składające się z 4 osób. Konkurs przeprowadza się etapowo. Pierwszy etap: pytania i odpowiedzi 1. druzyny. Drugi etap: pytania i odpowiedzi 2. druzyny.

Komplet dla jednego uczestnika z drużyny składa się z dwóch poduszek o wymiarach ok 40x40 cm połączonych od góry szelkami oraz elastyczną gumką z boku.

W skład zestawu do przeprowadzenia zabawy wchodzą 4 komplety dla uczestników, czyli 8 poduszek, połączonych szelkami. Po przeprowadzeniu konkursu dla jednej drużyny (z pierwszym zestawem liter z oznaczeniem czarnej gwiazdy ), komplet należy wywrócić na drugą stronę, aby wręczyć kolejnej drużynie inny zestaw liter (zestaw liter oznakowany został czerwonym sercem ❤)2. Rozdanie gadżetów i sprawdzenie oznakowania

Każdej osobie w drużynie rozdawana jest jedna uprząż z dwoma poduszkami umieszczonymi z przodu i na plecach, którą uczestnik zabawy zakłada przez głowę. 

UWAGA: Poduszki muszą zostać rozdane uczestnikom zgodnie z oznakowaniem każdego zestawu liter. W innym przypadku nie będzie możliwe poprawne ułożenie haseł.

Odpowiednie oznakowanie ułatwia rozdanie uczestnikom odpowiedniego zestawu liter dla swojej drużyny.

Jedna drużyna jest oznakowana symbolem czarnej gwiazdy   umieszczonym obok każdej litery i posiada czarne szelki, druga drużyna oznakowana została czerwonym sercem ❤ i czerwono-pomarańczowymi szelkami. 

Zestaw dla drużyny 1 Zestaw dla drużyny 2


Elastyczna gumka łącząca poduszki od boku zapewnia wygodne i szybkie zakładanie zarówno przez drobne i większe osoby, bez obaw przed rozerwaniem.


Elastyczne gumki łączące poduszki z boku

3. Prezentacja liter w drużynie i dla wszystkich gości.

Po nałożeniu poduszek uczestnicy drużyny powinni zapoznać się i gości z literami będącymi z przodu i na plecach każdego z drużyny, aby wiedzieć jakimi literami dysponują. Wystarczy się obrócić.

4. Odczytywanie haseł dla drużyny 1

Dla każdego zestawu liter przygotowanie jest paręnaście haseł do ułożenia z 4 liter znajdujących się z przodu i tyłu poduszek. Uczestnicy w ciągu 2 minut poprzez obrót i odpowiednie ustawienie w szeregu muszą ułożyć jak najwięcej poprawnych odpowiedzi na odczytane pytania. W ciągu 2 minut uczestnikom udaje się ułożyć od 2 do 9 haseł, w zależności od kondycji i składu drużyny :) 


UWAGA!
W tym punkcie należy pamiętać, aby zapewnić sobie możliwość pomiaru czasu dla każdej z drużyn, na przykład poprzez ustawienie alarmu w smartfonie.

5. Podsumowanie punktacji

Wygrywa oczywiście drużyna, która w swoim etapie zabawy ułoży najwięcej haseł w ustalonym czasie, dlatego konieczne jest podsumowanie punktacji.


6. Wymiana zestawu pytań

Po podsumowaniu punktacji drużyna pierwsza ściąga poduszki przez głowę i wywija komplet na drugą stronę, po której znajduje się inny zestaw liter umożliwiający ułożenie całkiem nowych haseł.
Odpowiednie uszycie i oznakowanie poduszek umożliwia sprawną wymianę zestawu pytań pomiędzy uczestnikamiW tym momencie niezbędne jest sprawdzenie, czy uczestnicy posiadają identyczny zestaw na sobie, dzięki specjalnemu oznakowaniu symbolem i kolorem. Jeśli odczytanie symbolu serca lub gwiazdy będzie utrudnione, dzięki innemu kolor szelek dla każdej drużyny możliwe jest sprawdzenie nawet z daleka, czy uczestnicy dwóch drużyn poprawnie wymienili się poduszkami.

7. Oczytanie haseł dla nowej drużyny  drugiego zestawu pytań

Druga drużyna posiada nowe litery, które umożliwiają ułożenie nowych haseł, które nie były używane przez poprzednich uczestników. Analogicznie ustawiamy alarm na 2 minuty i odczytujemy hasła. 

8. Podsumowanie wyników.


Czyszczenie poduszek

Poszewki na poduszki zapinane są na zamek błyskawiczny. Poszewkę z każdej poduszki można zdjąć i wyprać w pralce. Zalecana maksymalna temperatura prania to 40 stopni

Do każdego zestawu dołączamy miękki worek transportowy umożliwiający czysty transport poduszek.


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Czas realizacji zamówienia wynosi do 7 dni roboczych w zależności od stanu magazynowego. Dokonujemy wszelkich starań, aby zamówione produkty dotarły do Państwa przed planowanym wydarzeniami, dlatego prosimy o kontakt w celu ustalenia wcześniejszej wysyłki, jeśli jest taka potrzeba.

ZA_POD_STD
Powiązane produkty ( 1 innych produktów w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Masz już konto w naszym sklepie ?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło