• Pakiet

L-Style Rustic Wood: Zestaw 4 ekranów do parawanu DJ 120x70

429,00 zł

Zamiast 476,00 zł

Zestaw składa się z 4 sztuk materiałowych ekranów z motywem drewna Rustic Wood połączonym z czernią o wzorze W1  do parawanu o przęśle 120x70 cm. Zestaw stworzenie stylu parawanu L-Style.

Każdy materiał posiada przyszyty elastyczny rzep, aby umożliwić zaczepienie materiału z tyłu przęsła. Produkt został zaprojektowany tak, aby od frontu widoczne były metalowe ramy parawanu. 
 

Wybierając zestaw ekranów zamawiają Państwo cztery ekrany do parawanu. Ekrany zostały pokazane na zdjęciu na czarnych, metalowych przęsłach parawanu.

Zamawiając produkty zamawiają Państwo sam materiał bez parawanu i metalowej ramy.

Ten pakiet zawiera

Ilość

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym regulaminem.

 

Przesyłki dostarczamy jedynie za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL

 

Wystawiamy faktury VAT

Opis

Rustic wood osłony na statywy z deseniem drewna Fodero

Rustic Wood, czyli Rustykalne Drewno to nowa linia produktów Fodero inspirowana trendami w stylistyce rustykalnej i industrialnej. Zaprojektowane przez nas materiały w kolorze i strukturze drewna wiernie oddają jego naturalny charakter.

Zastosowanie linii Rustic Wood umożliwi szybką zmianę stylistyki stanowiska przez zastosowanie elastycznego materiału z realistycznym nadrukiem bez konieczności zakupu i transportu ciężkich drewnianych konstrukcji.

Materiał drewniany - zbliżenie
Zdjęcie powyżej przedstawia zbliżenie na materiał w deseniu drewna


W linii Rustic Wood znajdziecie zarówno osłony na statywy, kratownice, pokrowce na stoły oraz wymienne ekrany do parawanów. Wszystkie produkty dostępne w deseniu Rustykalnego drewna wraz z opisem można znaleźć w artykule dostępnym tutaj lub na stronie w zakładce sklep.

Znajdujesz się na stronie zestawu 4 materiałowych ekranów do parawanów o przęśle 120x70 cm.

Zestaw 4 sztuk ekranów L-Style z serii RUSTIC WOOD Color marki Fodero do parawanu o przęśle 120x70 cm.

Zdjęcie przedstawia kombinację L-Style we wzorze L-4

Ekrany zostały wykonany z elastycznego materiału z nadrukowanym, drewnianym wzorem połączone z czarnym materiałem .Jeden zestaw - wiele możliwości

Ekrany w zestawie L-Style to 4 sztuki wzoru W1.  Umożliwiają stworzenie dwóch kombinacji K1 i K2 po obrocie o 180 stopni dzięki czemu można nadać parawanowi niepowtarzalny styl. 

Możliwości zestawu L-Style

Wybierając zestaw L-Style, czyli 4 ekrany o wzorze W-1 dostają Państwo możliwość stworzenia 4 Styli poprzez odpowiedni wybór kombinacji K1 lub K2 wzoru W-2 obracając materiał o 180 stopni.

Możliwe style zestawy L-Style zostały przedstawione na poniższej infografice na przykładzie koloru białego.
W modelu Rustic Wood Color kolor biały jest zastąpiony drewnianym. 

Poniższe układy ekranów widoczne będą od frontu parawanu.

Nowość! - Elastyczne rzepy!

Nowością jest zastosowanie elastycznych rzepów, dzięki którym ekrany są wyjątkowo funkcjonalne i estetyczne, a ich montaż przy zastosowaniu naszych wskazówek jest o wiele łatwiejszy niż w przypadku rzepów sztywnych.

Elastyczne rzepy zapewniają:

- Wygodę podczas zakładania wysłonki i krótki czas jej zakładania;
Łatwość w naciąganiu materiału w newralgicznych punktach metalowej ramy - np. na rogach;
Doskonałe naprężenie materiału od frontu parawanu;
- Brak konieczności prasowania materiału.

Jak zakładać osłonę na parawan?

Rzepy umożliwiają zaczepienie materiału z tyłu przęsła. Produkt został zaprojektowany tak, aby od frontu widoczne były metalowe ramy parawanu. 
Ekran można zakładać na wiele sposobów. Polecamy zastosować się do naszych wskazówek, które zapewnią sprawne rozłożenie sprzętu. 


Rysunek przedstawia poglądowy wygląd przęsła parawanu od tyłu.

1.  Pierwszym krokiem jest zaczepienie górnego rogu materiału w punkcie 1, a następnie dociągnięcie drugiego górnego rogu do punktu 2 bez jednoczesnego zaczepiania rzepu o środek przęsła, tak aby rzep się luźno rozprostował.

2. Następnie dociskamy rzep w punkcie 3 oznaczonym kolorem żółtym i delikatnie dociskamy rzep w pozostałych miejscach do ramy. Kiedy rzep jest dobrze zaczepiony o górę ramy przechodzimy do kolejnego kroku

3. Naciągamy rzep z punktu 1 do 4 i z punktu 2 do 5, analogicznie jak w przypadku kroku 1 bez jednoczesnego zaczepiania rzepu o środek przęsła, tak aby mógł się luźno rozprostować.

4. Następnie dociskamy rzep na środkach ramy w punktach oznaczonych kolorem czerwonym, następnie w punktach zielonych tworzących środki pomiędzy miejscami, w których rzep już jest dociśnięty. Następnie rzep należy dociskać w połowach mniejszych odległości, które się utworzyły. Zakładanie osłony może przypominać wieszanie firany na oknie - najpierw zaczynamy od brzegów, a następnie zaczepiany kolejne połowy odległości, aby materiał równo się rozkładał.

5. Ostatnim etapem jest dociśnięcie ekranu na środku dolnej ramy w punkcie 6 oznaczonym kolorem żółtym i zaczepienie osłony analogicznie, jak w punktach poprzednich w połowach odległości pomiędzy miejscami już zaczepionymi.

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia wszystkich produktów z linii Rustic Wood w deseniu drewna trwa od 7 do 14 dni roboczych w zależności od stanu magazynowego plus czas dostawy. Dokonujemy wszelkich starań, aby zamówione produkty dotarły do Państwa na czas, dlatego jeśli potrzebne są na konkretny i bliski termin prosimy o kontakt w celu określenia dostępności lub możliwości uszycia przez nas produktu na czas

Przy zakupie produktu dołączamy torbę / worek GRATIS.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 796 856 707 lub mailowy pod adresem shop@fodero.eu.

Szczegóły produktu

z4_ek_par_120_70_wd_col_w1

Opis

Kolorystyka
Wielokolorowa
Kolorystyka
Rustic Wood

Reviews

Zobacz także

Osłona na kratownicę czarna

Od Cena 89,00 zł
Ceny produktów różnią się w zależności od wybranego typu i wysokości. N ależy wskazać odpowiedni przycisk w panelu poniżej i odczekać na...
Powiązane produkty ( 13 innych produktów w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Masz już konto w naszym sklepie ?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło