• Pakiet

L-Style: Zestaw 4 ekranów do parawanu DJ 120x70

379,00 zł

Zamiast 396,00 zł

Zestaw składa się z 4 sztuk czarno-białych ekranów marki Fodero o wzorze W1  do parawanu o przęśle 120x70 cm. Zestaw stworzenie stylu parawanu L-Style.

Każdy materiał posiada przyszyty elastyczny rzep, aby umożliwić zaczepienie materiału z tyłu przęsła. Produkt został zaprojektowany tak, aby od frontu widoczne były metalowe ramy parawanu. 
 

Wybierając zestaw ekranów zamawiają Państwo cztery ekrany do parawanu. Ekrany zostały pokazane na zdjęciu na czarnych, metalowych przęsłach parawanu. Zamawiając produkty zamawiają Państwo sam materiał bez parawanu i metalowej ramy.Dokładny opis zestawu znajduje się poniżej

Ten pakiet zawiera

Ilość

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym regulaminem.

 

Przesyłki dostarczamy jedynie za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL

 

Wystawiamy faktury VAT

Opis

Zestaw L-Style czarno - białych ekranów marki Fodero do parawanu o przęśle 120x70 cm.

Ekrany zostały wykonane z elastycznego materiału.
.Nowość! - Elastyczne rzepy!

Nowością jest zastosowanie elastycznych rzepów, dzięki którym ekrany są wyjątkowo funkcjonalne i estetyczne, a ich montaż przy zastosowaniu naszych wskazówek jest o wiele łatwiejszy niż w przypadku rzepów sztywnych.


Elastyczne rzepy zapewniają:

- Wygodę podczas zakładania wysłonki i krótki czas jej zakładania;
Łatwość w naciąganiu materiału w newralgicznych punktach metalowej ramy - np. na rogach;
Doskonałe naprężenie materiału od frontu parawanu;
- Brak konieczności prasowania materiału.

Jeden zestaw - wiele możliwości

Ekrany w zestawie L-Style to 4 sztuki wzoru W1.  Umożliwiają stworzenie dwóch kombinacji K1 i K2 po obrocie o 180 stopni dzięki czemu można nadać parawanowi niepowtarzalny styl. 

Możliwości zestawu L-Style

Wybierając zestaw L- Style, czyli 4 ekrany o wzorze W-1 dostają Państwo możliwość stworzenia 4 Styli poprzez odpowiedni wybór kombinacji K1 lub K2 wzoru W-1 obracając materiał o 180 stopni. Możliwe style zestawy L-Style zostały przedstawione na poniższej infografice. Poniższe układy ekranów widoczne będą od frontu parawanu.

Jak zakładać osłonę na parawan?

Rzepy umożliwiają zaczepienie materiału z tyłu przęsła. Produkt został zaprojektowany tak, aby od frontu widoczne były metalowe ramy parawanu. 
Ekran można zakładać na wiele sposobów. Polecamy zastosować się do naszych wskazówek, które zapewnią sprawne rozłożenie sprzętu. 


Rysunek przedstawia poglądowy wygląd przęsła parawanu od tyłu.

1.  Pierwszym krokiem jest zaczepienie górnego rogu materiału w punkcie 1, a następnie dociągnięcie drugiego górnego rogu do punktu 2 bez jednoczesnego zaczepiania rzepu o środek przęsła, tak aby rzep się luźno rozprostował.

2. Następnie dociskamy rzep w punkcie 3 oznaczonym kolorem żółtym i delikatnie dociskamy rzep w pozostałych miejscach do ramy. Kiedy rzep jest dobrze zaczepiony o górę ramy przechodzimy do kolejnego kroku

3. Naciągamy rzep z punktu 1 do 4 i z punktu 2 do 5, analogicznie jak w przypadku kroku 1 bez jednoczesnego zaczepiania rzepu o środek przęsła, tak aby mógł się luźno rozprostować.

4. Następnie dociskamy rzep na środkach ramy w punktach oznaczonych kolorem czerwonym, następnie w punktach zielonych tworzących środki pomiędzy miejscami, w których rzep już jest dociśnięty. Następnie rzep należy dociskać w połowach mniejszych odległości, które się utworzyły. Zakładanie osłony może przypominać wieszanie firany na oknie - najpierw zaczynamy od brzegów, a następnie zaczepiany kolejne połowy odległości, aby materiał równo się rozkładał.

5. Ostatnim etapem jest dociśnięcie ekranu na środku dolnej ramy w punkcie 6 oznaczonym kolorem żółtym i zaczepienie osłony analogicznie, jak w punktach poprzednich w połowach odległości pomiędzy miejscami już zaczepionymi.

Szczegóły produktu

z4_ek_par_120_70_col_w1

Opis

Kolorystyka
Wielokolorowa

Reviews

Zobacz także

Osłona na kratownicę biała

Od Cena 99,00 zł
Ceny produktów różnią się w zależności od wybranego typu i wysokości. N ależy wskazać odpowiedni przycisk w panelu poniżej i odczekać na...

Osłona na kratownicę czarna

Od Cena 99,00 zł
Ceny produktów różnią się w zależności od wybranego typu i wysokości. N ależy wskazać odpowiedni przycisk w panelu poniżej i odczekać na...
Powiązane produkty ( 14 innych produktów w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Masz już konto w naszym sklepie ?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło