Ekran do parawanu DJ 120 x 70 kolor

99,00 zł

Materiałowy,  czarno-biały ekran marki Fodero do parawanu o przęśle 120x70 cm. Wysłonka może być zastosowana w jednym przęśle parawanu np. typu Vonyx. 

Ekrany kolorowe dostępne są w dwóch wzorach W1 i W2. Wzory umożliwiają stworzenie oryginalnych styli parawanów opisanych poniżej.

Każdy materiał posiada przyszyty elastyczny rzep, aby umożliwić zaczepienie materiału z tyłu przęsła. Produkt został zaprojektowany tak, aby od frontu widoczne były metalowe ramy parawanu.
 

Wybierając jedną sztukę produktu, zamawiają Państwo jeden ekran do parawanu. Ekran został pokazany na zdjęciu na czarnym, metalowym przęśle parawanu. Zamawiając produkt zamawiają Państwo sam materiał bez parawanu i metalowej ramy.Dokładny opis ekranu znajduje się poniżej

Wzór
Ilość

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym regulaminem.

 

Przesyłki dostarczamy jedynie za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL

 

Wystawiamy faktury VAT

Opis

Czarno - biały ekran marki Fodero do parawanu o przęśle 120x70 cm.

Ekran został wykonany z elastycznego materiału.
.Nowość! - Elastyczne rzepy!

Nowością jest zastosowanie elastycznych rzepów, dzięki którym ekrany są wyjątkowo funkcjonalne i estetyczne, a ich montaż przy zastosowaniu naszych wskazówek jest o wiele łatwiejszy niż w przypadku rzepów sztywnych.


Elastyczne rzepy zapewniają:

- Wygodę podczas zakładania wysłonki i krótki czas jej zakładania;
Łatwość w naciąganiu materiału w newralgicznych punktach metalowej ramy - np. na rogach;
Doskonałe naprężenie materiału od frontu parawanu;
- Brak konieczności prasowania materiału.

Jeden ekran - wiele możliwości

Ekrany kolorowe posiadamy dostępne w dwóch wzorach W1 i W2. 

Każdy ze wzorów może stworzyć dwie kombinacje K1 i K2 po obrocie o 180 stopni dzięki czemu można nadać parawanowi niepowtarzalny styl. Polecamy skorzystanie z naszych propozycji styli ustawień ekranów, które nazwaliśmy L-Style, F-Style, V-Style.

L-Style

Wybierając styl L- Style niezbędny jest zakup 4 ekranów o wzorze W-1. Umożliwiają one stworzenie 4 Styli poprzez odpowiedni wybór kombinacji K1 lub K2 wzoru W-1 poprzez obrót materiału o 180 stopni. Możliwe style zostały przedstawione na poniższej infografice. Poniższe układy ekranów widoczne będą od frontu parawanu.

F - Style

Wybierając styl F- Style niezbędny jest zakup 4 ekranów o wzorze W-2. Umożliwiają one stworzenie 4 Styli poprzez odpowiedni wybór kombinacji K1 lub K2 wzoru W-2 poprzez obrót materiału o 180 stopni. Możliwe style zostały przedstawione na poniższej infografice.  Poniższe układy ekranów widoczne będą od frontu parawanu.

V - Style - aż 12 możliwych styli!

Wybierając styl V- Style niezbędny jest zakup 2 ekranów o wzorze W-1 oraz  2 ekranów o wzorze W-2. Jest to najciekawsze konfiguracja, ponieważ umożliwia stworzenie aż 12 stylów  poprzez odpowiedni wybór kombinacji K1 lub K2 wzorów W1 i W2 poprzez ich obrót materiału o 180 stopni. Możliwe style zostały przedstawione na poniższej infografice.  Poniższe układy ekranów widoczne będą od frontu parawanu.


Pozostałe możliwości

Ekrany we wzorach W1 i W2 można dowolnie łączyć z jednokolorowymi ekranami tworząc niepowtarzalne wzory według własnego upodobania i pomysłów. Białe elementy będą efektownie wyglądały podświetlone lampą LED. Poniżej przedstawiamy możliwość połączenia ekranu W1 i W2 z dwoma czarnymi ekranami.

Wymiary ekranu

Ekran pasuje do metalowych parawanów o wymiarach przęsła 120x70 cm o szerokość ramki 2 cm.  Wysłonka może być zastosowana w jednym przęśle parawanu np. typu Vonyx. Dzięki zastosowaniu elastycznych rzepów ekran będzie pasował również na delikatnie większe i mniejsze parawany (ok. 5 cm).

Jak zakładać osłonę na parawan?

Rzepy umożliwiają zaczepienie materiału z tyłu przęsła. Produkt został zaprojektowany tak, aby od frontu widoczne były metalowe ramy parawanu. 
Ekran można zakładać na wiele sposobów. Polecamy zastosować się do naszych wskazówek, które zapewnią sprawne rozłożenie sprzętu. 


Rysunek przedstawia poglądowy wygląd przęsła parawanu od tyłu.

1.  Pierwszym krokiem jest zaczepienie górnego rogu materiału w punkcie 1, a następnie dociągnięcie drugiego górnego rogu do punktu 2 bez jednoczesnego zaczepiania rzepu o środek przęsła, tak aby rzep się luźno rozprostował.

2. Następnie dociskamy rzep w punkcie 3 oznaczonym kolorem żółtym i delikatnie dociskamy rzep w pozostałych miejscach do ramy. Kiedy rzep jest dobrze zaczepiony o górę ramy przechodzimy do kolejnego kroku

3. Naciągamy rzep z punktu 1 do 4 i z punktu 2 do 5, analogicznie jak w przypadku kroku 1 bez jednoczesnego zaczepiania rzepu o środek przęsła, tak aby mógł się luźno rozprostować.

4. Następnie dociskamy rzep na środkach ramy w punktach oznaczonych kolorem czerwonym, następnie w punktach zielonych tworzących środki pomiędzy miejscami, w których rzep już jest dociśnięty. Następnie rzep należy dociskać w połowach mniejszych odległości, które się utworzyły. Zakładanie osłony może przypominać wieszanie firany na oknie - najpierw zaczynamy od brzegów, a następnie zaczepiany kolejne połowy odległości, aby materiał równo się rozkładał.

5. Ostatnim etapem jest dociśnięcie ekranu na środku dolnej ramy w punkcie 6 oznaczonym kolorem żółtym i zaczepienie osłony analogicznie, jak w punktach poprzednich w połowach odległości pomiędzy miejscami już zaczepionymi.Szczegóły produktu

ek_par_120_70_col_w1

Opis

Kolorystyka
Wielokolorowa

Reviews

Powiązane produkty ( 14 innych produktów w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Masz już konto w naszym sklepie ?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło