Czas oczekiwania na paczkę

Czas realizacji zamówienia, a czas dostawy


Czas realizacji zamówienia,
 to czas jaki wynosi przygotowanie Państwa zamówienia w naszym zakładzie. Wynosi od 1 do 5 dni roboczych w przypadku produktów dostępnych w sklepie, w zależności od dostępności  w magazynie.   W przypadku produktów wykonywanych na specjalne zamówienie czas realizacji zamówienia wynosi do 2 tygodni.

Czas dostawy to czas, jaki zajmuje firmie kurierskiej dostarczenie przygotowanej przez nasz paczki do Państwa i wynosi najczęściej 1 dzień roboczy. Paczki nadajemy kurierem DHL we wtorki, środy i czwartki, tak, aby zamówienia dotarły do Państwa przed weekendem. 

Czas oczekiwania na paczkę po złożeniu zamówienia wynosi więc czas dostawy plus czas realizacji zamówienia.

Czy otrzymam paczkę na najbliższy weekend?

W celu otrzymania informacji o dokładnej dacie wysyłki zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Znając specyfikę branży eventowej dokładamy wszelkich starań, aby paczki dotarły do Państwa przed weekendem. Jeśli produkty są Państwu niezbędne na najbliższy weekend, a składają Państwo zamówienie w środę lub czwartek prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia wysyłki produktów przed weekendem.

Jeśli potrzebują Państwo produktów na konkretny termin prosimy o informację w wiadomości do sprzedającego, aby paczka została do Państwa nadana w odpowiednim czasie i produkty były na miejscy, kiedy będą potrzebne. 

Sposoby płatności

Płatności można dokonać:

- Przelewem tradycyjnym 
- Przez system płatności Przelewy24 
- Gotówką przy odbiorze paczki pobraniowej.
W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Rejestracja nowego konta

Masz już konto w naszym sklepie ?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło