Najczęściej zadawane pytania

Jak dobrać wymiary osłony?

W przypadku wyboru osłony najważniejsze jest ustalenie wysokości minimalnej, na którą będą Państwo zawieszali osłony, ponieważ materiał dobrze układa się dopiero odpowiednio naprężony. Warto również sprawdzić szerokość rozstawu nóg statywu liczoną od nogi do nogi. Wszystkie parametry osłon zostały przedstawione w opisie każdego produktu w sklepie. Osłony osiągają wymiary delikatnie większe niż przedstawione w specyfikacji, lecz ich nadmierne rozciąganie może spowodować zniekształcenie materiału, co może prowadzić do zmian w specyfikacji produktu tj, zmiany wymiarów minimalnych oraz do pęknięcia szwów.

Czym różni się osłona Smooth od Basic oraz Strong od Light?

Osłony Strong to osłony wzmacniane z gumowymi nogami, natomiast osłony Light to osłony bez wzmocnień. Każda z nich posiada możliwy wariant wykończenia Smooth (bezszwowe) lub Basic. Aby ułatwić Państwu wybór  przygotowaliśmy artykuł, w którym opisaliśmy poszczególne modele i jakie są pomiędzy nimi różnice 

Czy otrzymam paczkę na najbliższy weekend?

W celu otrzymania informacji o dokładnej dacie wysyłki zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Znając specyfikę branży eventowej dokładamy wszelkich starań, aby paczki dotarły do Państwa przed weekendem. Jeśli produkty są Państwu niezbędne na najbliższy weekend, a składają Państwo zamówienie w środę lub czwartek, prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia wysyłki produktów przed weekendem. 

Jeśli potrzebują Państwo produktów na konkretny termin prosimy o informację w wiadomości do sprzedającego, aby paczka została do Państwa nadana w odpowiednim czasie i produkty były na miejscy, kiedy będą potrzebne.

 

W jaki sposób czyścić osłonę?

Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Podczas testów nasze pokrowce były prane w temperaturze 60 stopni i nie zauważono żadnych negatywnych zmian, lecz dla bezpieczeństwa najlepiej prać nasze produkty w temperaturze 40 stopni.

UWAGA! Osłonę należy prać osobno, tak aby nie uległa zaciągnięciom od innych przedmiotów w pralce lub ostrych elementów pralki. Zalecamy umieszczenie produktu w ochronnej siateczce do czyszczenia bielizny lub poszewce. 

W przypadku mocnych zabrudzeń ręcznie z wykorzystaniem odplamiacza np. odplamiającego mydełka. 

Czy osłona gniecie się w transporcie i czy osłonę można ją prasować?

Osłon nie można prasować, ponieważ wysoka temperatura żelazka może uszkodzić materiał i elastyczne szwy. Zagniecenia powstałe w transporcie ulegają samoistnemu rozprostowaniu po nałożeniu materiału na statyw.

Jak suszyć osłonę?

Osłony najlepiej suszyć w pozycji pionowej. Nie należy ich suszyć w suszarce mechanicznej. 

Czy zamówiony produkt będzie można zwrócić?

Tak. Zgodnie z polskim prawem istnieje możliwość zwrotu produktu zamówionego przez internet w ciągu 14 dni. Zwrotom nie podegrają jedynie produkty wykonane na specjalne zamówienie indywidualne klienta, niestandardowych wymiarach i produkty kolorowe. W trosce o zadowolenie naszych klientów, w przypadku złego dopasowania produktu oferujemy możliwość wprowadzenia poprawek do zamówienia indywidualnego.

 

Czy jest możliwość wystawienia faktury VAT?

Jesteśmy legalnie działającą firmą i do każdego zamówienia dołączamy paragon fiskalny lub fakturę VAT. Jeśli chcą Państwo otrzymać fakturę należy poinformować o tym podczas składania zamówienia. W związku z planowanymi w 2019 roku zmianami w polskim prawie wystawienie faktury do wystawionego wcześniej paragonu nie będzie możliwe, więc prosimy o przemyślane zakupy.

 

Czy osłony można odebrać osobiście?

Istnieje możliwość odbioru osobistego we Wrocławiu, jednak w takim przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy, gdyż nie prowadzimy stałej sprzedaży stacjonarnej w naszej siedzibie. Konieczne jest wcześniejsze ustalenie dnia i godziny odbioru.

 

Czy istnieje możliwość wykonania osłony lub jej elementów w innym kolorze?

Tak. Prosimy jednak o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia szczegółów zamówienia i możliwości jego realizacji.

Rejestracja nowego konta

Masz już konto w naszym sklepie ?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło