Opinie

list W: artykuły

Poznaj opinie o naszych produktach

 Osłony Fodero znalazły już setki klientów. Zachęcamy do poznania opinii oraz obejrzenia zdjęć nadesłanych przez klientów, którzy już korzystają z naszych produktów.

Opinie wystawione przez naszych klientów na serwisie Allegro, można przeczytać tutaj.

Opinie naszych klientów na portalu facebook  

Z naszej strony dziękujemy każdemu z Państwa za miłe słowa i nadesłanie zdjęć stanowisk - widok osłon w podczas używanych podczas wydarzeń jest niesamowitą motywacją do dalszej pracy nad produktami i rozwojem marki Fodero.

Zdjęcie do opinii

Zdjęcie do opinii

Zdjęcie do opinii

Zdjęcie do opinii

Zdjęcie do opinii

Zdjęcie do opinii

Zdjęcie do opinii

Opnie o produktach fodero na portalu allegro

 Na portalu allegro posiadamy już ponad 60 pozytywnych opinii. Oto niektóre z nich.

"Jestem pod ogromnym szokiem co do jakości materiału, jest gruby i wygląda na bardzo porządny filce na nogi są też bardzo wytrzymałe. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu ale polecam w 100% produkt. ( miły gest za pokrowiec niby nic wielkiego, ale bardzo przydatne)" 

"Rewelacyjny kontakt ze sprzedającym. Błyskawiczna wysyłka. Polecam"

"Osłona w każdym calu SUPER. Doskonałe wykonanie, materiał najwyższej jakości. W 100% spełniła moje oczekiwania. Kontakt ze sprzedającym idealny. Przesyłka błyskawiczna. P.O.L.E.C.A.M."

"Skorzystałem już drugi raz z firmy Fodero - Świetnie wykonane pokrowce , szybka i bardzo sympatyczna obsługa . POLECAM !. ps: Jeszcze nieraz skorzystam !"

"Super szybka realizacja zamówienia i kontakt ze sprzedawcą. Osłony świetnej jakości. Jestem bardzo zadowolony :) Pozdrawiam"

"Doskonałą jakość jak w opisie, szybka wysyłka."

"Wszystko w jak najlepszym porządku, profesjonalne podejście do klienta i znakomity kontakt, pozdrawiam i polecam jak najbardziej!"

 

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja nowego konta

Masz już konto w naszym sklepie ?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło