Co wyróżnia nasze elastyczne osłony na statywy?

list W: artykuły

Co wyróżnia nasze elastyczne osłony na statywy?

Pokrowce powstały po konsultacjach z prezenterami muzycznymi, którzy dbają o wygląd swojego stanowiska pracy oraz z osobami, które odpowiadają za dekorację podczas organizowanych eventów.

 

Jakie cechy powinien spełniać dobry pokrowiec na statyw?

Zapytane osoby wskazały problemy, które napotkały podczas użytkowania osłon, a my postaraliśmy się opracować dla nich rozwiązanie. Dobry pokrowiec na statyw przede wszystkim powinien być:

- Łatwy w mocowaniu,
- Prosty w czyszczeniu,
- Elastyczny i rozciągliwy,
- Dobrze rozpraszający światło.

 

Czy pokrowce Fodero spełniają podstawowe oczekiwania użytkownika?

Jako firma zajmująca się na produkcją wyrobów tekstylnych opracowaliśmy produkt, który spełni oczekiwania DJ ‘ów oraz event managerów. Podstawowe wymienione przez nich problemy rozwiązaliśmy w następujący sposób.

 

Łatwe mocowanie

Czas, który prezenter muzyczny spędza podczas rozkładania sprzętu jest bardzo cenny. Nikt nie chce, aby mocowanie osłony na statyw nagłośnieniowy wymagało wiele dodatkowej pracy lub konieczności wykonania dodatkowych otworów w posiadanym sprzęcie. Nasz statyw mocowany jest za pomocą obejmy, którą przykręca się tuż pod kolumną na stałe śrubą lub każdorazowo motylkiem. Obejma jest wzmacniana gumą, więc statyw nie zostanie przez nią zarysowany lub zniszczony. Wystarczy założyć osłonę na nogi statywu i naciągnąć na mocowanie obejmy.

 

Czyszczenie

Problem, z którym spotkał się każdy DJ korzystający z osłon na statyw to zabrudzenia tkaniny powstałe po zetknięciu się materiału z podłogą.  Wzmacniane pokrowce Fodero STRONG posiadają nóżki wykonane z charakterystycznego, niebieskiego, wodoodpornego, gumowego materiału. Wybraliśmy kolor niebieski, aby nie było widać zabrudzeń powstałych po zetknięciu osłony z podłogą. Powstałe zabrudzenia można zmyć wilgotną szmatką lub gąbką. Jeśli białe pokrowce zabrudzą się w innym miejscu, wystarczy wyprać je w pralce w zalecanej przez nas temperaturze 40 stopni. UWAGA! Osłonę należy prać osobno, tak aby nie uległa zaciągnięciom od innych przedmiotów w pralce lub ostrych elementów pralki. Zalecamy umieszczenie produktu w ochronnej siateczce do czyszczenia bielizny lub poszewce.  Testowaliśmy również pranie w wyższych temperaturach. Pranie w temperaturze nawet 60 stopni nie wpłynęło negatywnie na produkt, a pozwoliło usunąć trudne zabrudzenia takie jak np. błoto i sok z buraka. Zalecamy jednak pranie w temperaturze niższej, czyli 40 stopni. W przypadku mocnych zabrudzeń ręcznie z wykorzystaniem odplamiacza np. odplamiającego mydełka. Materiał wykorzystywany do produkcji elastycznych pokrowców jest odporny na zabrudzenia i łatwy w czyszczeniu.

 

Stabilność statywu po nałożeniu osłony

Każdy statyw nagłośnieniowy i oświetleniowy w wersji STRONG posiada nóżki zabezpieczone gumą, aby pozostał stabilny.  Zapewniają one bezpieczeństwo umieszczonemu na nim sprzętowi, a przede wszystkim uczestnikom wydarzenia. Elastyczne pokrowce na statywy oprócz estetycznych i łatwych w mocowaniu nóżek posiadają wykonane na nich dodatkowe gumowe wzmocnienia, które zapewniają przyczepność statywu do podłoża i bezpieczeństwo po nałożeniu osłony na statyw. Osłonę typu STRONG można używać nawet na wydarzeniach plenerowych.

 

Elastyczne i rozciągliwe osłony pasują zarówno na statywy nagłośnieniowe i oświetleniowe

Nasza osłona wykonana została z bardzo rozciągliwego, elastycznego materiału typu spandex/ elastan, który doskonale prezentuje się na statywach o różnych wysokości  Skalowalność osłony zapewniają dodatkowo specjalne, elastyczne szwy.


 

 

Najważniejsze jest aby...

Osłona na statyw spełniała podstawowe funkcje: osłaniała statyw, dobrze prezentowała się bez podświetlenia oraz w przypadku koloru białego, odpowiednio rozpraszała światło po podświetleniu np. lampą typu PAR. Sprowadzany przez nas włoski materiał to dzianina dobrej jakości, która bardzo ładnie prezentuje się niepodświetlona, jest mocna i wytrzymała. Biały materiał, dzięki odpowiedniej gęstości doskonale rozprasza światło w sposób, który zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

W naszej ofercie znajdą Państwo również osłony bez wzmocnień w wersji LIGHT. Czym różni się osłona w wersji LIGHT od STRONG oraz, który model wybrać BASIC czy SMOOTH mogą Państwo przeczytać w kolejnym artykule.


Zapraszamy do naszego sklepu,
gdzie mogą Państwo zobaczyć wszystkie nasze produkty oraz ich warianty kolorystyczne.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja nowego konta

Masz już konto w naszym sklepie ?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło